Kia розкрила подробиці про новий електричний кросовер EV6

Електрокар володіє унікальним апаратним і програмним забезпеченням. Нова модель буде представлена ​​в безлічі конфігурацій.

20 березня 2021 року компанія Kia опублікувала повну інформацію про новий електричний кросовер EV6. Електрокар є покращеною версією недавно представленого Hyundai Ioniq 5. Обидва автомобілі надійдуть у продаж в кінці 2021 або початку 2022 року.

EV6, створений на основі першої спеціалізованої платформи електромобілів компанії, є революційним автомобілем і втіленням нової Kia. Компанія запропонує широкий вибір повністю електричних силових агрегатів і навіть варіант з повним приводом.

Карім Хабіб (Karim Habib), старший віцепрезидент компанії, заявив, що EV6, як перший спеціалізований електромобіль Kia, є демонстрацією прогресивного дизайну та електрифікованої потужності. У компанії впевнені, що нова модель стане популярним варіантом для водіїв.

Крім корпоративного стилю електрокар має сучасний зовнішній вигляд з тонкими ґратами радіатора, який обрамлений характерними фарами з послідовними елементами. Трохи нижче знаходиться аеродинамічний бампер з повітрозабірником і невеликими вертикальними планками по краях. Це не єдині особливості стилю, оскільки EV6 має плаваючий дах і верхній задній спойлер, який обтікає всі сторони автомобіля.

Унікальний авангардний стиль продовжується і в салоні: водій побачить мінімалістську приладову панель, на якій розташована мультимедійна система. Модель також має сидіння для релаксації, тканина яких виготовлена ​​з переробленого пластику. Що стосується безпеки, то існує ряд сервісів допомоги водієві: система відстежування руху по смузі, система безпечного виходу, віддалена інтелектуальна система допомоги при паркуванні й інші.

Відомо, що модель буде представлена ​​в безлічі конфігурацій, оскільки є стандартні та «далекобійні» батареї, а також задній і повний приводи. Так, в комплект базової моделі буде входити батарея на 58 кВт-год, яка живить двигун потужністю 168 кінських сил. Крутний момент стандартної версії складе 350 Нм. Варіант з повним приводом отримає двигун потужністю 232 кінські сили і крутний момент 605 Нм, що дозволить електрокару розігнатися до сотні з місця за 6,2 секунди.

Модель з акумулятором на 77,4 кВт-год матиме збільшений запас ходу і більш потужний електродвигун, який розвиває 225 кінських сил і 350 Нм крутного моменту. Потужність повнопривідної версії складе 321 кінську силу з обертовим моментом 605 Нм.

На вершині модельного ряду знаходиться EV6 GT, доступний виключно з повним приводом і акумулятором на 77,4 кВт-год. Загальна потужність електрокара становить 577 кінських сил, а крутний момент – 740 Нм. Такі параметри дозволяють автомобілю розігнатися до сотні з місця всього за 3,5 секунди, а його максимальна швидкість складе 260 км/год.

EV6 – це не тільки новий дизайн, але і перший крок компанії Kia на шляху до збільшення електрифікованого портфоліо. До 2026 року автовиробник планує випустити 11 електрокарів нового покоління. Що стосується EV6, то його виробництво буде перебувати в Південній Кореї. Очікується, що продажі почнуться в другій половині 2021 або на початку 2022 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com

Коментарі
Завантаження...