Kia представила оновлену версію величезного седана K9 2025: ціни вже відомі

Після масштабного фейсліфтінгу у 2021 році величезний седан Kia K9 отримав нову версію 2025 модельного року. Цього разу зміни не такі значні, оскільки Kia лише допрацювала передню решітку, надавши їй горизонтальні планки замість старих V-подібних елементів. Крім того, K9 2025 отримає 19-дюймові колеса в новому дизайні і новий колір кузова Pebble Grey. Всередині салон може бути оформлений у нових кольорах, таких як Martian Brown або Misty Gray.

Додано технологію After Blow, суть якої полягає у висушуванні конденсату, що утворюється при використанні кондиціонера, для запобігання появі неприємних запахів. Після зупинки двигуна приблизно через півгодини функція After Blow автоматично активується на 10 хвилин, щоб висушити вентиляційні канали та уникнути зростання плісняви. Датчик заряду акумулятора гарантує, що система не ввімкнеться, коли акумулятор автомобіля розряджений. Крім того, функція залишається відключеною при низькій температурі зовнішнього повітря, а також якщо система кондиціювання не використовувалася протягом тривалого часу.

Інші зміни, внесені до Kia K9 2025 року, включають масаж для сидіння переднього пасажира, USB-C порти спереду і ззаду і навіть вогнегасник.

Kia продовжить продавати свою топову модель із заднім та повним приводом, а також з 3,3-літровими двигунами V6 з турбонаддувом та атмосферним 3,8-літровим двигуном.

Ціни починаються з $43 800 і досягають $64 200.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com