Kia представила новий Sorento Hybrid та Plug-In Hybrid 2025: всі подробиці

Kia оголосила ціни та інформацію про Sorento Hybrid та Plug-In Hybrid 2025 модельного року. Як і слід було очікувати, ціни на більшу частину модифікацій вищі, ніж торік. Але при цьому базова ціна нового гібрида Sorento, що підключається, виявилася нижчою, ніж раніше.

Це тому, що покупці тепер мають нову комплектацію початкового рівня. EX тепер є відправною точкою для гібрида, що підключається, з базовою ціною в 49 365 доларів. Це на 2300 доларів менше, ніж базова рекомендована роздрібна ціна минулого року, і покупцю, як і раніше, отримують ту ж гібридну трансмісію потужністю 261 к.с. Вона включає 1,6-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом, один електродвигун та акумуляторну батарею ємністю 14 кВт•год. Запас ходу Sorento 2025 тільки на електриці становить 48 км.

У комплектації EX встановлені передні сидіння з електроприводом та підігрівом, 12,3-дюймовий центральний дисплей, 19-дюймові алюмінієві диски, світлодіодні фари, бездротовий зв’язок Apple CarPlay та Android Auto, а також кілька USB-портів по всьому трирядному салону. Бездротові оновлення стали стандартними, як і набір функцій допомоги водієві, таких як допомога в утриманні смуги руху, адаптивний круїз-контроль, попередження про перехресний рух ззаду, попередження про сліпі зони, запобігання зіткненням та багато іншого.

Комплектація SX Prestige коштує 54 465 доларів – на 2800 доларів більше, ніж торік. В оснащення входять шкіряне оздоблення, сидіння з підігрівом та вентиляцією, стереосистема Bose, два 12,3-дюймові екрани для водія та центральної інформаційно-розважальної системи та багато іншого. Це також єдиний спосіб отримати повний набір допоміжних засобів для водія Kia, таких як запобігання зіткненням у сліпих зонах, розширене запобігання лобовим зіткненням, запобігання зіткненням ззаду та камера кругового огляду.

Kia також оголосила ціни та подробиці про м’який гібрид Sorento. Ціна складає 40065 доларів за EX початкового рівня з переднім приводом; перехід на повний привід збільшує ціну до 41 865 доларів. Це збільшення на 1700 та 1200 доларів порівняно з минулим роком. Sorento Hybrid SX Prestige коштує на 4400 доларів більше і починається із 48 265 доларів. Гібридна трансмісія характеризується потужністю 227 к.с.

Обидві гібридні моделі Sorento з’являться у продажу пізніше цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com