Kia представила нову версію EV6 2024

Kia представила нову версію автомобіля Kia EV6, який доступний у версіях Light, Air, Earth та GT-Line за ціною від 40 до 51 тис. доларів. Ця модель вперше з’явиться на світовому ринку у 2024 році.

Автомобіль було оновлено та оптимізовано з погляду зовнішнього вигляду, інтер’єру, характеристик та запасу ходу. Автомобіль отримав зміни екстер’єру, включаючи нову форму фар та інші радіаторні грати. Новинка пропонує 10 варіантів фарбування автомобіля та 5 варіантів кольору салону.

У Kia EV6 2024 використовуються приховані дверні ручки та нові 19-дюймові та 20-дюймові колеса. Звичайна версія та моделі GT-Line будуть оснащені колесами різного стилю. У звичайній версії використовують чорні колісні арки, які відрізняються від кольору кузова. У версії GT-Line арки виконані в тому ж кольорі, що і кузов.

Новинка отримала повноцінну РК-панель приладів, центральний мультимедійний дисплей, а також двоспицеве ​​кермо. Фізичних кнопок поменшало. Передбачена підтримка Apple Carplay та Android Auto, підтримується запуск без ключа, встановлено цифрове дзеркало заднього виду, модернізований проєкційний дисплей та навігаційна система з елементами доповненої реальності.

Автомобіль матиме дві версії: одномоторну та двомоторну. Максимальна потужність заднього двигуна становить 168 кВт, а піковий крутний момент — 350 Н·м. Комбінована потужність двомоторної версії становить 239 кВт, піковий крутний момент дорівнює 605 Н·м.

У одномоторної версії запас ходу складає 494 км. 350-кіловатна зарядка дозволяє зарядитися від 10 до 80% за 18 хвилин.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com