Jeep готує дешевий електрокросовер вартістю до 25 тисяч доларів

Компанія Jeep в рамках конференції з нагоди дня інвестора оголосила про план випуску на ринок США доступного електромобіля зі стартовою ціною в межах 25 тисяч доларів.

З’явитися він має не пізніше 2027 року та отримає назву Renegade, пише ampercar.com.

Здешевлення планують домагатися за рахунок зменшення розмірів: новий Jeep виявиться дуже компактним. Очікується, що основу для його розробки запозичать у електричного Citroen e-C3, довжина якого складає близько 4 метрів. Він оснащується 113-сильним електродвигуном і може проїхати на одній зарядці до 320 кілометрів.

За іншою версією, невеликий Jeep розроблять на базі вже наявного кросовера Avenger, який вважається компактною моделлю бренду, але продається головним чином в США. Разом із новим електрокаром у лінійку марки повернеться назва Renegade. Про відмову від цього кросовера у Північній Америці Jeep повідомляла ще наприкінці минулого року.

Компанія розраховує збільшити свої продажі до 2027 року до мільйона одиниць щорічно у США та до півтора мільйона по всьому світу. Лінійка бренду на той момент складатиметься з 13 моделей, включаючи електрокари. Першою глобальною моделлю на батарейках стане вже представлений кросовер Wagoneer S, оцінений щонайменше у 72 тисячі доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!