Ізраїльська компанія розробила туристичний броньовик Mars Defender

Зовнішній вигляд цього автобуса нічим особливим не відрізняється від звичайного туристичного лайнера з лінійки Merkavim Mars на шасі Volvo, але насправді це справжній броньовик, який є повноцінним панцерником. Туристичний автобус майстерно маскується під цивільний транспортний засіб.

На цей момент Mars Defender вважається самим захищеним автобусом у світі. Його броня надійно захищає від куль калібру 7.62, гранат й мін, але при цьому він ніби залишається звичайним туристичним автобусом, здатним перевозити гостей Ізраїлю небезпечними маршрутами.

Вперше цей дивний автобус був презентований ​​на виставці LAAD Defence & Security в Ріо-де-Жанейро у квітні 2015 року. Він побудований ізраїльською компанією Merkavim на шасі Volvo та може перевозити 53 пасажирів й водія. Міцна броня по всіх поверхнях – боковинами, спереду, ззаду, на даху та днищі роблять його безпечним для пересування.

Зазначається, що всі вісім коліс виконані з використанням технології Runflate, тобто автобус Mars Defender може пересуватися і з пробитими шинами.

Зараз компанія Merkavim пропонує декілька комплектацій. Крім типової туристичної, можна замовити VIP-автобус, а також спеціальний захищений командний пункт для будь-якої антитерористичної організації. Треба зазначити, що це вже не перше покоління автобусів Defender – броньовані туристичні автобуси ізраїльська компанія будувала й раніше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело merkavim.co.il