Італійці розробили катамаран-амфібію з Tesla Cybertruck всередині

Люксовий катамаран, який здатний пересуватися по суші, укомплектували електричним пікапом Tesla Cybertruck.

Італійська дизайн-студія Lazzarini розповіла про свій новий проект, який передбачає створення люксового катамарана, здатного пересуватися по суші. Незвичайний транспортний засіб зветься Pagurus, що в перекладі з латині означає краб.

Як повідомляє Robb Report, довжина судна становить близько 25 метрів. Pagurus оснастили чотирма циліндрами з різьбовими спіралями. При їх активації, механізми здатні фактично «виштовхнути» амфібію на сушу. Кожен з таких незвичайних «гвинтів» оснащується 440-сильним дизельним двигуном.

У вантажному відсіку амфібії знаходиться пікап Tesla Cybertruck. Електрокар може підзаряджатися прямо на борту завдяки встановленим сонячним батареям. За бажання електрокар можна замінити снігоходом або декількома квадроциклами.

Спочатку Lazzarini планували побудувати судно для військових потреб. Однак пізніше вивчивши попит на люксові яхти, в компанії змінили своє рішення.

Корпус Pagurus виконаний зі сталі. Втім розробники планують створити і легшу амфібію із застосуванням вуглецевого волокна. Під час плавання машина приводиться в рух двома дизельними моторами Caterpillar потужністю 900 кінських сил. Максимальна швидкість Pagurus на воді — близько 50 км на годину. Ціни на незвичайне судно буде починатися приблизно від 30 млн доларів. Точна дата старту продажів амфібії поки невідома.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело robbreport.com