Hyundai випустила гоночну версію електромобіля Ioniq 5

Hyundai Motor Company сьогодні представила гоночний електромобіль IONIQ 5 N eN1 Cup під час офіційних тренувальних заїздів для команд, що братимуть участь у майбутньому заході Hyundai N Festival з моторспорту. Цей унікальний електричний гоночний автомобіль, створений на базі IONIQ 5 N – високопродуктивного електромобіля (EV), знаменує початок нової ери у стійких перегонах.

Гоночний автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup використовує ту саму систему електроживлення (PE), що і серійний IONIQ 5 N, який має потужніший силовий агрегат і більшу ємність акумулятора в порівнянні з базовою моделлю IONIQ 5. IONIQ 5 N є першим високопродуктивним EV бренду N з потужним прискоренням та потужністю до 650 к.с. Він поєднує передові технології Електричної Глобальної Модульної Платформи Hyundai (E-GMP), надійну систему управління температурою акумулятора і ефективну систему рекуперативного гальмування.

Гоночний автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup, як і існуючий клас Avante (Elantra) N1, є автомобілем вищого класу для професійних гонщиків, що змагаються в класі N1, з покращеними характеристиками для траси з використанням повнопрофільних шин. Новий клас eN1, який буде представлений цього року, працюватиме за відкритими правилами, дозволяючи командам змагатись із різними шинами без обмеження на одного виробника.

Гоночний автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup має також перероблений кузов. Він отримав низькі та широкі надкрила, широкі колії коліс для покращення керованості, збільшену притискну силу за рахунок передніх спліттерів та задніх крил, а також покращену аеродинамічну продуктивність. Автомобіль також став легшим за рахунок видалення непотрібних компонентів для зниження базової ваги гоночного автомобіля, а також застосування кованих коліс, капота зі склопластику та полікарбонатних вікон.

Для посилення заходів безпеки гоночний автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup оснащений необхідними елементами безпеки, такими як каркаси безпеки, гоночні ковші та ремені безпеки. Додаткові заходи безпеки, включаючи вогнегасники виключно для електричних пожеж та змінене розташування порту зарядки, було впроваджено для забезпечення найвищого рівня безпеки в гонках на EV.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело hyundainews.com