Hyundai використовує робота для обслуговування клієнтів в автосалонах

Він вміє вільно переміщатися завдяки наявності коліс і спілкуватися з людьми, розпізнаючи їх особи і аналізуючи промову.

Hyundai Motor Group познайомила громадськість зі своїм новим роботом, який призначений для обслуговування відвідувачів автосалонів південнокорейської компанії. DAL-e вміє самостійно пересуватися завдяки колесам і спілкуватися з людьми за рахунок вбудованої системи розпізнавання мови і особи.

Назва DAL-e є скороченням від «Drive you, Assist you, Link with you-experience» («водіння, допомога, взаємодія»). Дана розробка є баченням компанії щодо автоматичного обслуговування клієнтів в умовах пандемії COVID-19. Це порівняно компактний робот (розміри 116×60×60 см, маса 80 кг) з приємним «виразом обличчя», який використовує алгоритми штучного інтелекту і систему комунікації на базі платформи мовного аналізу. Віце-президент компанії Хюн Дон Чжин (Dong Jin Hyun) зазначив, що він ненав’язливо взаємодіє з людьми, пропонує їм послуги, необхідну допомогу або просто надає інформацію.

DAL-e вміє жестикулювати, відповідає на питання і попереджає, якщо відвідувачі автосалону заходять без масок. Крім діалогу, з ним можна взаємодіяти за допомогою сенсорного екрана. Презентація робота відбулася в одному з автосалонів Hyundai Motor в Сеулі. Там же будуть проходити його випробування в рамках пілотної експлуатації, під час яких він буде обслуговувати відвідувачів у години пік, а також тих, хто не хоче контактувати з людьми через небезпеку зараження коронавірусом.

У майбутньому компанія має намір використовувати свого робота не тільки в автосалонах, а й в інших місцях, де потрібна постійна взаємодія з клієнтами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело asia.nikkei.com