Hyundai Santa Fe наступного покоління з’явиться раніше, ніж очікувалося

Нещодавно оновлений Hyundai Santa Fe не має великого попиту. Не виключено, що основну конкуренцію моделі становить абсолютно новий Sorento. За повідомленнями південнокорейських ЗМІ, це може привести до того, що Santa Fe 5-го покоління з’явиться раніше, ніж очікувалося.

Нинішній Santa Fe не так давно пройшов через рестайлінг, який його сильно змінив. Зазвичай зміни фейсліфтингу проводилися протягом 3 років після випуску нового покоління, але у випадку з новим Santa Fe і, частіше, в інших моделях Hyundai, використовувалася нова платформа.

У минулому році Santa Fe розійшовся тиражем в 57578 одиниць. Це менше, ніж, наприклад, майже 65 тис. реалізованих Palisade, які коштують набагато більше, ніж Santa Fe. Модель з набагато меншою ціною, Renault Samsung QM6, була продана в кількості 46740 одиниць. Для південнокорейських ЗМІ ситуація зрозуміла — кросовер Santa Fe повністю не виправдав себе.

До випуску Sorento четвертого покоління (кодова назва MQ4) Santa Fe був позашляховиком номер один в Південній Кореї. Santa Fe став першим позашляховиком, розробленим Hyundai Motor Company.

Але з запуском рестайлінгової моделі це змінилося. Ситуація може погіршитися, коли Kia випустить Sportage нового покоління десь в червні. Як і Tucson, він буде більшим, а також отримає гібридну систему, і все це упаковано в дизайн, який, як у випадку з K5 або Sorento, може залучити клієнтів і вкрасти ще більше аудиторії. Багато в чому здається малоймовірним, що продажі Santa Fe відродяться з нинішнім дизайном. Річні продажі — це немало, проте той факт, що їх кількість зменшилася, попри фейсліфтинг, може бути доказом наявності проблеми.

Саме через це автовиробник міг прискорити випуск Santa Fe 5-го покоління. Не виключено, що дебют новинки відбудеться вже до кінця цього року або на початку 2022 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com