Hyundai презентувала концепт робота-трансформера TIGER

TIGER – це Transforming Intelligent Ground Excursion Robot – це інтелектуальний робот-трансформер для наземних операцій., який фактично, є рухомою платформою з широкими можливостями пересування та спілкування з іншими транспортними модулями в мережі.

Експериментальний прототип TIGER X-1 розглядається, в першу чергу, як мобільний науково-дослідна платформа для роботи у віддалених місцях й в екстремальних умовах, наприклад на Місяці.

Зазначається, що це друга машина з серії UMV (Ultimate Mobility Vehicle), розроблена дочірньою компанією Hyundai під назвою New Horizons Studio. Першим транспортним засобом студії став пасажирський самохід Elevate, представлений ще у 2019 році. На відміну від Elevate, концепт TIGER не має кабіни та являє собою легку та неймовірно міцну конструкцію шасі, на яке можна встановити обладнання або безпілотний транспортний дрон, який перенесе платформу на далеку відстань.

Цікаво, що шасі створено з використанням 3D-друку та композитних матеріалів. Трансформер здатний їздити та за потреби крокувати. У перелік обладнання TIGER X-1 входять вісім ультразвукових датчиків з оглядом на 360 градусів, стільки ж камер, модулі GPS та 4G, а також два георадари для розвідки.

“Такі машини, як TIGER, й технології, що лежать в їх основі, дають нам можливість розвивати уяву. Ми постійно шукаємо способи переосмислити дизайн і розробку, щоб по-новому поглянути на майбутнє транспорту та мобільності”, – говорить глава студії New Horizons Джон Су.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело donga.com