Hyundai представила футуристичний електрофургон ST1

Hyundai представляє повністю електричний робочий фургон, який здається майбутнім – ST1. Попри те, що його назва може нагадувати позначення рівня комплектації для Ford Fiesta ST або Focus ST у Європі, ця літерно-цифрова комбінація означає спеціально розроблену серію робочих автомобілів під назвою «Сервісний Тип 1» (Service Typ 1).

Відповідно до традицій Hyundai, перше зображення показує тільки зовнішній дизайн, не розкриваючи технічних характеристик. Відомо, що ST1 є виключно електричним та розроблений для обслуговування малого бізнесу у Південній Кореї. Він буде запропонований як звичайний вантажний фургон, рефрижератор та шасі для подальшого оснащення необхідними надбудовами.

Hyundai повідомляє, що співпрацював з місцевими компаніями доставки, щоб дізнатися про їхні потреби в робочому фургоні. Автомобіль, що має сталеві колеса і незабарвлені бампери, має футуристичний дизайн передньої частини, натхненний мінівеном Staria або невеликим кросовером Kona. Основні фари розташовані надзвичайно низько, тоді як горизонтальна смуга світла по всій ширині зверху, ймовірно, служить денними ходовими вогнями.

ST1 призначений для тих, хто потребує більш просторого фургона, ніж може запропонувати Staria Load, і має об’ємні пластикові накладки по всьому периметру для захисту кузова. Як і в Kona EV, порт зарядки розташований спереду, праворуч від того, що здається невеликим повітрозабірником. Hyundai розробив ST1 з метою полегшити навантаження та розвантаження вантажу, знизивши кліренс. Хоча він виглядає як коробка на колесах, верхній передній спойлер був спроєктований з урахуванням аеродинамічної ефективності. Навіть громіздка обробка, що з’єднує кабіну з вантажним відсіком, була розроблена для покращення обтічності.

Повна інформація та ціни будуть розкриті в першій половині 2024 року, перш ніж ST1 вийде на внутрішній ринок наприкінці цього року. Hyundai планує продавати робочий фургон і на інших ринках після початку продажу у Кореї.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co