Hyundai готує новий електрокросовер, що стане конкурентом для відомих автовиробників

Hyundai незабаром представить електричну версію компактного кросовера Casper. Нова модель обіцяє принести низку інновацій у дизайні та функціональності. Однією з ключових особливостей є додавання піксельних елементів у дизайн, включаючи нові повністю світлодіодні фари, що додасть автомобілю унікального та сучасного вигляду.

Hyundai планує випустити модель зі збільшеною колісною базою на додаткові 25 см, що дозволить створити просторіший салон для задніх пасажирів і вмістити більш потужний акумулятор. Завдяки цьому поліпшенню Casper Electric зможе подолати до 320 км на одному заряді АКБ.

Виробництво електромобіля розпочнеться на початку наступного року, а навесні заплановано старт продажу на внутрішньому ринку. Casper Electric заснований на «платформі K1», розробленій Hyundai Motors, що вже використовується в таких моделях, як Hyundai Grand i10 та Hyundai Exter, а також у версії Casper із двигуном внутрішнього згоряння.

Виробництво Casper Electric візьме на себе компанія Gwangju Global Motors (GGM), співпраця якої з Hyundai Motor розпочалася чотири роки тому. Завод, модернізований у квітні 2021 року, відіграватиме ключову роль у збиранні нового кросовера.

Традиційна модель Casper відома своїми компактними розмірами та ефективними бензиновими двигунами. Очікується, що силова установка Casper Electric буде запозичена у нещодавно оновленого кейкара KIA Ray. Цей крок зміцнює позиції Hyundai на ринку електромобілів і демонструє прагнення інновацій та сталого розвитку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com