Американці перетворили Hummer H1 на електромобіль потужністю 1014 к.с.

Фірма North American Electric Vehicles (NAEV) представила рестомод на базі армійського позашляховика Hummer H1. Машину оснастили двома електромоторами загальною потужністю понад 1014 к.с. та тяговою батареєю від Тесли, залишивши вкрай аскетичний інтер’єр.

Зважаючи на все, кузов береться не від оригінального Хаммера, а лише є його точною копією. Декларується, що він є повністю алюмінієвим. Вся оптика також нова, на світлодіодах. На 20-дюймові диски надіто шини для бездоріжжя зовнішнім діаметром 37 дюймів. Заявлений кліренс становить 381 міліметр.

На єдиному зображенні салону видно центральний дисплей діагоналлю 15,1 дюйма та кермо Momo. Більше на передній панелі немає нічого. Сидіння оздоблені «веганською» шкірою. На користь того, що кузов виготовлений з нуля, говорить і той факт, що він позбавлений величезного центрального тунелю, який має оригінал. Завдяки цьому у рестомоді на обох рядах сидінь по три крісла.

На набір 60 миль/год (97 км/год) електропозашляховику потрібно 2,5 секунди. Акумулятор, як стверджують, узятий від Тесли та забезпечує пробіг на одній зарядці до 483 кілометрів. Від неї використано систему рекуперації. Такі характеристики обернулися тим, що рестомод вже жартома охрестили Cyber-Hummer за аналогією з пікапом Cybetruck.

У виробництво машину хочуть запустити цього літа. Стартова вартість складає 140 тисяч доларів. Також заплановані доступніші варіанти за ціною від 99 тисяч: потужністю 304 к.с. з розгоном до 60 миль/год за 5 секунд і потужністю 608 к.с. з динамікою за 3,5 секунд.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!