Huawei представила оновлений Aito M7 Max з технологією акустичного дифузора Шредера

Представлений оновлений Huawei Aito M7 Max, який доступний за ціною від 41200 до 46800 доларів. Попередні замовлення у Китаї вже стартували.

Юй Чендун, керуючий директор Huawei, зазначив, що інтер’єр та екстер’єр нового автомобіля були оновлені, при цьому розширені можливості допомоги при керуванні автомобілем, зокрема, встановлений найсучасніший лідер. Додано новий колір кузова Interstellar Blue, в результаті чого загальна кількість варіантів кольору збільшилася до п’яти, включаючи сріблястий, сірий, блакитно-синій та чорний. Передня панель отримала закритий дизайн із меншими ґратами порівняно з поточною моделлю, а логотип бренду може бути підсвічений.

Доступні два нові варіанти 20-дюймових подвійних семиспицевих дисків та 21-дюймових десятиспицевих дисків. Розміри автомобіля становлять 5020 х 1945 х 1760 мм, а колісна база – 2820 мм. Гібридна система оновленої версії Aito M7 Max, як очікується, залишиться такою ж, як і в поточній версії, що складається з ДВЗ об’ємом 1,5 л і електродвигунів Huawei, що забезпечують передачу крутного моменту на два або чотири колеса. Максимальна потужність заднього двигуна становить 200 кВт, а у повнопривідної моделі встановлено додатковий передній двигун потужністю 130 кВт.

У салоні зменшено кількість фізичних кнопок, з’явилося нове двоспицеве ​​рульове колесо, 10,25-дюймова панель приладів, великий 15,6-дюймовий центральний екран управління, проєкційний дисплей і та ж технологія акустичного дифузора Шредера, що і у Aito M9. Дифузор Шредера – це конструкція, що розсіює звук і застосовується для поліпшення акустики простору. Дифузор Шредера є набором паралельних поглиблень однакової ширини, але різної глибини, що дозволяє отримати високий ступінь розсіювання звукової хвилі в широкому діапазоні частот при будь-яких кутах її падіння.

Варто додати, що Huawei Aito M7 став автомобілем 2023 року у Китаї за версією користувачів найбільшої соцмережі Weibo.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com