Huawei почала приймати попередні замовлення на свій перший автомобільний дисплей

Це мультимедійно-розважальна система для автомобілів.

Huawei почала приймання попередніх замовлень на мультимедійно-розважальну систему для автомобілів, яку в компанії називають розумним екраном для автомобілів або Huawei HiCar Smart Screen. Новинка пропонується за ціною близько 260 доларів, а китайські продажі стартують 8 січня.

Huawei HiCar Smart Screen отримав 8,9-дюймовий дисплей IPS. Він має вузьку рамку шириною 6 мм, його роздільна здатність становить 1920х720 пікселів, при цьому співвідношення сторін становить 8:3. Його максимальна яскравість становить 700 кд/м2. Пристрій оснащений системою автоматичного регулювання яскравості екрану. Екран відображає 16,7 млн відтінків і охоплює 72% колірного простору NTSC, також на ньому є покриття антивідблиску.

Розумний автомобільний екран Huawei також оснащений висувною камерою. Крім підтримки звичайних викликів, пристрій також підтримує відеодзвінки зі смартфона Huawei. Основна камера дозволяє записувати відео роздільною здатністю 2160×1440 пікселів. Ширококутний об’єктив (135) має діафрагму F/1,8.

Це перший автомобільний екран, який підтримує платформу Huawei HiCar. Додатки зі смартфонів Huawei і Honor можна легко перенести на великий екран мультимедійної системи. Пристрій вже підтримує понад 30 додатків, включаючи навігаційні, такі як Baidu Maps і Gaode Map, а також музичні, такі як Himalaya FM. Новинка підтримує голосове управління і управління жестами. Екран також можна підключити до автомобільної стереосистеми.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело HuaweiCentral