Honda відроджує свою легендарну модель: 207 к.с. та часткова електрифікація

На торішній автомобільній виставці в Токіо компанія Honda здивувала всіх, представивши концепт Honda Prelude. Вже підтверджено, що це купе з гібридною установкою в результаті надійде у серійне виробництво. Нещодавній звіт на сайті Best Car Web розкриває передбачувані деталі силової установки, розміри та ціну новинки у Японії.

Головний інженер Томоюкі Ямагамі стверджує, що гібридна установка Prelude стане “провісником” майбутніх електромобілів Honda. На думку видання Best Car, новинка отримає той же 2,0-літровий чотирициліндровий двигун e:HEV, що й у гібридів Accord і Civic, але видає трохи більшу потужність – 207 кінських сил. Для порівняння, останній Prelude 2001 розвивав 200 к.с. в США.

За своїми габаритами новинка буде більшою за двомісний Mazda MX-5 Miata і практично ідентичний за розміром Toyota GR86 з аналогічною колісною базою.

Honda позиціює новий Prelude як преміум-модель, що перевершує дводверну Toyota. У Японії ціна на автомобіль складе від 4,2 до 4,5 мільйона ієн (від 27 325 до 29 277 доларів за сьогоднішнім курсом), що дорожче, ніж просять за Toyota GR86, вартість якої варіюється від 2,9 до 3,6 мільйона ієн (від 18 867 до 23 422 доларів).

Очікується, що Honda Prelude з’явиться на ринку не раніше другої половини 2025 року і, хоча автомобіль і не стане «найспортивнішим і найшвидшим у світі», слід стримати очікування щодо його можливостей на трасі. Honda розробляє Prelude у конфігураціях як з лівим, так і правим кермом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com