Honda представила компактний і недорогий електромобіль N-VAN e:

Японські виробники, які надають перевагу випуску гібридів або традиційних машин з ДВЗ, на внутрішньому ринку не так часто пропонують акумуляторні електромобілі, тому вихід компактного електромобіля Honda N-VAN e: є гучною подією для японського ринку. Машина вартістю від $15 550 пропонуватиме запас ходу 245 км та широкі можливості трансформації.

Компонування новинки є традиційним для японських машин універсального призначення, орієнтованих на експлуатацію в тісних містах архіпелагу. Помірний запас ходу в 245 км дозволив утримати вартість електромобіля в розумних межах, причому охочі можуть за доплату $700 отримати підтримку експрес-зарядки. У цьому випадку час повної зарядки тягової батареї скоротиться з чотирьох з половиною годин до тридцяти хвилин.

Зрозуміло, найширші можливості трансформації салону дозволять використовувати такий електромобіль і для роботи в службах доставки. У максимально «населеному» варіанті машина може перевезти чотирьох пасажирів, але крісла можна скласти у рівну підлогу, залишивши повноцінне сидіння лише для водія. Ліва середня стійка у електромобіля відсутня, що у поєднанні зі зсувними задніми дверима значно полегшує навантаження габаритних предметів та їх витяг із салону. В одній з модифікацій залишено тільки сидіння водія, а двомісний варіант салону пропонує єдиному пасажиру розміститися відразу за кріслом водія.

Найбагатше оснащені версії N-VAN e: будуть пропонуватися за ціною понад $17 000, але Honda стверджує, що різні субсидії опустять суму до скромніших величин. У найбагатшій комплектації електромобіль зможе похвалитися наявністю серйозного комплекту систем активної допомоги водієві та автоматичною передньою світлотехнікою.

Прогрів або охолодження салону та батареї можна буде запрограмувати заздалегідь, щоб витрачати електроенергію з мережі, збільшуючи тим самим запас ходу. Силу струму та рівень заряджання батареї також можна буде обмежувати, зберігаючи параметри енергоспоживання в межах, встановлених контрактом з постачальником ресурсу, а також збільшуючи термін життя акумуляторів. На вибір замовника кузов машини може мати двоколірне забарвлення. В Японії Honda N-VAN e: надійде у продаж 10 жовтня поточного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело global.honda