Харків’яни створили химерний “Запорожець” на шасі УАЗу: вигляд і можливості вражають

Українець Антон Казарінов та його друг створили гібрид “Запорожця” та УАЗу. Автівка вражає химерним виглядом та можливостями пересування по бездоріжжю. Харків’яни оснастили маленького “монстра” великими колесами, тому він має дуже великий кліренс. Автівка набрала шалену популярність: люди хочуть сфотографуватися з унікальним транспортним засобом коли бачать його на вулицях.

Зазначається, що у місто на ньому не виїхати, бо автівка не має дозволу пересуватися дорогами загального користування. Антон Казарінов катає на ньому для розваги шестирічну доньку.

Як говорять автори проєкту, “Запорожець” був куплений приблизно за 14 тисяч гривень через соціальну мережу Instagram. Над химерним авто вони з другом працювали два місяці, коли вдалося після основної роботи виділити час.

“Запорожець”, напевно, тому що це прикольно. Від УАЗика тут залишилися мости, частково, “роздатка” та коробка. Всі інші вузли та агрегати збиралися наступним чином: все що лежало в гаражі, все що можна купити”, – каже Антон Казарінов.

Розробники унікального транспортного засобу кажуть, що він створювався не для змагань та не для подолання перешкод. Але автівка може дуже гарно їхати по бездоріжжю на рівні з іншими повнопривідними машинами. Акцент в проєкті робився на зовнішній вигляд, який відразу привертає увагу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube.com