Голлівудська зірка представила в Абу-Дабі український електричний всюдихід

На виставці IDEX-2021 в Абу-Дабі відбувся дебют унікального гібридного гусеничного всюдихода-амфібії Storm. Цю машину спільно розробили компанії Highland Systems та Streit Group. Відомо, що електричний всюдихід був створений за проєктом кандидата технічних наук з України Олександра Кузнєцова. В презентації машини брав участь відомий голлівудський актор Стівен Сігал.

Цей дивовижний транспортер з броньованим корпусом оснащений системою типу “послідовний гібрид”: на суші всюдихід в рух приводять два електромотори сумарною потужністю 590 кінських сил. Ще один з віддачею 204 кінських сил приводить в рух гребні гвинти під час переміщення по водній поверхні. Для підзарядки акумуляторної батареї використовується дизельний двигун.

Зазначається, що по землі всюдихід здатний розганятися до 140 км/год, на воді його швидкісні характеристики значно скромніше – 30 км/год. Маса амфібії складає 8 тонн, вантажність – 2 тонни. Цікаво, що Storm завдяки грамотно розподіленому навантаженню на композитні гусениці, може долати протитанкові мінні поля, а також залишатися невидимим для тепловізорів з вимкненим ДВЗ.

“Це перший у світі гібридний багатофункціональний броньований автомобіль, що працює на електродвигуні та здатний плавати. Він витримує хвилю до 1,5 метрів. На піску здатний розвивати швидкість до 140 км/год та працювати без зупинок від 18 до 36 годин. Підзарядку електричного акумулятора в дорозі забезпечує дизельний генератор. Цей автомобіль може використовуватися для перекидання десанту, підтримки берегової охорони, доставлення вантажів, забезпечення медичної допомоги. В умовах пустелі, де інша техніка відмовляє, наш автомобіль здатний виконувати завдання”, – розповів розробник проєкту “Шторм” українець Олександр Кузнєцов.

Голлівудська зірка Стівен Сігал на прем’єрі амфібії заявив, що її дизайн виглядає як симбіоз Lamborghini та винищувача з технологією Stealth.

“Ця машина чудова, вона здатна на багато що. Може ходити по воді, по суші, вона броньована і захищена від бомб. Це приголомшливо. Якби я вибирав, то взяв би собі саме її”, – зазначив американський актор.

Про вартість Шторми поки інформації немає.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело thenationalnews.com

Коментарі
Завантаження...