Американці продемонстрували два футуристичних концепта Chevrolet Coupe

Американський автовиробник GM представила зображення двох футуристичних купе Chevrolet Coupe, які демонструють куди планує еволюціонувати бренд Corvette.

Прототипи опубліковані в Інтернеті на сторінці General Motors Design в Instagram. Зображення створив художник Цзінсі Чжан. Хоча моделі концептів Chevrolet Coupe виглядають схожими, в них є ряд ключових особливостей. Американська компанія підкреслює, що обидва прототипи будуть бажаними в лінійці GM.

Той, що зображений вгорі, має форму традиційного спортивного автомобіля з подовженим капотом та вузькопрофільним дахом. Дизайн концепту містить гладкі двері та масивні колеса з дивовижним візерунком спиць. Задня частина оснащена тонкими світлодіодними ліхтарями та великою секцією, яка пофарбована в помаранчевий колір.

Тим часом друге спортивне купе має на представленому зображенні більш футуристичний дизайн. Мабуть, частково завдяки тому, що над задніми колесами й кришкою багажника є напівпрозорі панелі кузова, які виглядають досить дивно. Як і в першому прототипі, купе містить тонкі світлодіодні задні ліхтарі, але замість плавних й тонких вигинів в нього більш незграбних ліній й різких складок уздовж кузова.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com