GM готує прем’єру нового електричного пікапу Chevrolet

Американський автовиробник General Motors вже витратив понад 27 млрд доларів на розробку тридцяти нових електрокарів, які будуть презентовані до 2025 року. Однією з найцікавіших новинок є електричний пікап під брендом Chevrolet. За розмірами трак схожий на нещодавно представлений GMC Hummer.

Офіційна назва моделі ще не підтверджено. Новинка розроблена на архітектурі електромобіля GM BT1 на 800 вольтів. Зовнішність пікапу складається з традиційного дизайну вантажівки та спортивного характеру Corvette. Панель спереду має контур в колір кузова та замість звичайної радіаторної решітки облицьована чорним пластиком. Сучасна система освітлення містить дворівневі фари зі світлодіодами.

Профіль електропікапу складається з глибоких порогів та похилих задніх стійок, які додають спортивного драйву. На відміну від Silverado, між кабіною та вантажним відсіком немає поділу.

Інтер’єр можна описати епітетом “утилітарна практичність”. Цифрові монітори та сенсори мультимедійного центру будуть виконані за самими новітніми технологіями. До автівки буде підключений голосовий помічник Google, навігація та система додатків. В режимі Super Cruise можна буде відпочити за кермом, оскільки автівка зможе автоматично змінювати смуги на сумісних дорогах.

Як раніше повідомляв AMPERCAR, Chevrolet представила оновлений хетчбек Spark 2021 модельного року, який став найдоступнішим автомобілем в США – автівка коштує усього 13 400 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com