Гібридний Ferrari з V6 помічений в серійному кузові

Ferrari не створювала моделі з двигуном V6 десятиліттями, але все скоро зміниться з появою майбутнього конкурента McLaren Artura. Спеціальний значок відразу за водійськими дверима показує, що суперкар має електрифіковану силову установку.

Тестовий прототип, помічений днями фотошпигунами, має пару підроблених вихлопних труб. За словами папараці, фактичний вихлоп розташований в центрі заднього бампера, з боків від цих двох штучних патрубків, що стирчать з камуфляжу. З деяких ракурсів прототип здається досить громіздким, але ми впевнені, що це тільки через додаткові шари маскування.

Електрифікований новачок з Маранелло, що отримав назву Ferrari 486, поєднує в собі 3,0-літровий твінтурбо V6 (відмінний від Maserati MC20) з електродвигуном, і в сумі дає приблизно 700 кінських сил. Очікується, що близько 110 к.с. з цієї потужності буде надходити від електричної частини силової установки, яка зможе працювати самостійно і дозволить проїхати до 32 км виключно на електротязі.

На відміну від SF90 Stradale, в якому електродвигун передає всю потужність тільки не передню вісь, нова гібридна установка, заснована на V6, є виключно задньопривідною. Зменшення габаритів гібридного двигуна необхідне для відповідності більш жорстким нормам щодо викидів, але Ferrari пообіцяла докласти зусиль і зберегти V12 якомога довше. Вже анонсована більш потужна версія дванадцятициліндрового агрегату, яка буде мати потужність понад 830 к.с., перевершивши, таким чином, 812 Competizione.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...