Genesis готує три гучні дебюти на Фестивалі швидкості в Гудвуді

До початку Фестивалю швидкості в Гудвуді залишається менш як два місяці, і захід вже обіцяє бути насиченим прем’єрами. Genesis представить одразу три новинки, включаючи світові, європейські та британські дебюти.

Компанія поки тримає подробиці в секреті, але схоже, що світовий дебют не буде таким захоплюючим, як може здатися. Замість показу абсолютно нової моделі чи концепту, Genesis підтвердила, що «концепт зробить свій динамічний світовий дебют на знаменитому підйомі пагорба в Гудвуді».

Genesis не уточнила, про який концепт йдеться, але в останні місяці компанія представила кілька демонстраційних прототипів. Ймовірно, йдеться про концепт Magma.

Компанія вже представила версії GV60 та G80, які ознаменували «розширення бренду в область високопродуктивних автомобілів». Genesis раніше заявляла, що планує запропонувати варіант Magma для кожного серійного автомобіля в існуючому модельному ряду.

Інші майбутні новинки також залишаються загадкою, але Genesis повідомила, що одна з моделей буде “ексклюзивним автомобілем, який вперше буде показаний у дії у Великій Британії.” Третя та остання модель буде представлена вперше в Європі. Хоча інформації небагато, варто відзначити, що Genesis знаходиться в процесі оновлення модельного ряду, представивши версії рестайлінгу G70, GV70, GV80, G80 і зовсім новий GV80 Coupe. Окрім того, бренд працює над оновленою версією GV60.

Окрім анонсу трьох дебютів, Genesis повідомила, що у них буде новий стенд навпроти зони First Glance paddock. Компанія описала його як «спеціальний простір», який «надасть публіці можливість побачити різні автомобілі та насолодитися знаменитою гостинністю бренду „Son-Nim“. Директор бренду Genesis UK, Джонні Міллер, також натякнув на «безліч сюрпризів для відвідувачів Гудвуда.»

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com