General Motors використовуватиме штучний інтелект у техогляді машин

General Motors повідомила про стратегічні інвестиції в ізраїльський стартап Uveye, що спеціалізується на розробці систем діагностики автомобілів. Ці системи включають набір датчиків і алгоритми штучного інтелекту — вони дозволяють швидко виявляти несправні деталі та проблеми з технічним станом.

Інвестиції в UVeye, обсяг яких не уточнюється, були зроблені профільним фондом автовиробника GM Ventures, який допомагає у розвитку та інших стартапів, пов’язаних із штучним інтелектом. У рамках нового спільного проекту GM продаватиме системи Uveye своїм дилерам, які відчувають потребу в оновленні платформ перевірки машин – зараз вони вже тестуються в невеликої кількості автосалонів у США. Ізраїльський стартап також допоможе американському автогіганту та з іншими проектами, включаючи аукціони вживаних машин та роботу з комерційними автопарками.

Зовні система від Uveye нагадує рамку в аеропорту, лише досить велику, щоб через неї проїхав автомобіль. Лише кількох хвилин достатньо, щоб отримати докладний звіт про машину — аж до тиску в шинах. За допомогою машинного навчання, штучного інтелекту та камер високої роздільної здатності система робить швидкий та точний огляд шин, днища та кузова машини на предмет дефектів, відсутніх деталей та інших потенційних проблем з безпекою. У перспективі рішення буде доступним для 4000 дилерів GM по всіх США.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com