General Motors планує перетворити лобове скло на дисплеї доповненої реальності

Патентна заявка від General Motors, що недавно з’явилася, розкриває бачення автовиробника з перетворення лобового скла автомобілів в дисплеї доповненої реальності.

Проєкційні дисплеї вже виводять на лобове скло такі дані, як швидкість, але патентна заявка, опублікована Патентним відомством США (USPTO) 30 квітня, описує складнішу систему.

Доповнена реальність включає безліч зображень, які можуть проєктуватися на лобове скло в стилі проєкційного дисплея, щоб забезпечити водія кращою поінформованістю про навколишнє середовище, йдеться в заявці GM. Однак поточне обладнання має досить вузьке поле, що ускладнює відображення об’єктів у периферійному полі зору водія.

Широке поле зору може мати кілька потенційних переваг, стверджує GM. Наприклад, воно може попередити водія про тварину, яка переходить дорогу, ще до того, як вона опиниться безпосередньо перед автомобілем. Розширення зору також може дозволити використовувати проєкційний дисплей для основних інструментів, що неможливо при вузькому полі відображення поточних проєкційних дисплеїв, зазначає GM у заявці.

Для розв’язання цієї проблеми GM пропонує використовувати два проєктори зображень, кожен з яких націлений на різну частину лобового скла. Зображення від двох проєкторів будуть змішуватись і створювати один безперервний дисплей від одного краю лобового скла до іншого.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело uspto.gov