Geely представила новий флагманський кросовер Galaxy Starship

На міжнародному автосалоні в Пекін, який вчора відчинив свої двері, відбулася довгоочікувана прем’єра нового флагманського кросовера від Geely – Galaxy Starship. Цей великий SUV довжиною понад 5 метрів розроблений на платформі GEA, являючи собою вершину новітніх технологій Geely.

Galaxy Starship привертає увагу своїм дизайном «Гребля світла», демонструючи потужний і виразний передній вигляд. Автомобіль оснащений інтегрованою передньою панеллю, що світиться, аналогічною тій, що використовується в Geely Galaxy E8, з патентованою технологією мікроперфорованого лазерного гравіювання, що створює різноманітні світлові ефекти в динаміці і під музику.

Бічна частина автомобіля виділяється рельєфним дизайном із прямими лініями та вираженими арками коліс, що додає автомобілю візуальної потужності. Плоска лінія даху забезпечує достатньо простору для голови задніх пасажирів.

Galaxy Starship отримав безліч передових технологій, таких як нове покоління гібридної системи Thor, інтелектуальну електричну систему Galaxy 11-in-1, інтелектуальні сидіння та цифровий дух Galaxy, що поєднують можливості штучного інтелекту, великих даних та хмарних обчислень.

Найбільше запитань викликає словосполучення «інтелектуальні сидіння». Так ось, це сидіння, якими можна керувати голосом для зміни конфігурації простору в салоні. Вони також здатні самостійно виїжджати з автомобіля.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!