Фотографії секретного концепт-кара Porsche 550one, випущеного в 2008 році

Колишній шеф-дизайнер Volkswagen Вальтер де Сільва опублікував у себе в Instagram фотографії секретного концепт-кара Porsche 550one, який був випущений в 2008 році на честь знаменитого спорткара 50-х років 550 Spyder. За словами де Сільви, автомобіль ніколи раніше не показували публіці.

Porsche 550one був розроблений за наказом тодішнього глави Volkswagen Group Фердинанда Піеха, а потім протягом декількох років в компанії розглядали можливість запуску такого автомобіля в серію.

Спорткар був створений приблизно водночас з концепт-карами Volkswagen Bluesport Roadster і Audi E-Tron Spyder, які оснастили дизельними моторами. Наприклад, останню машину укомплектували трилітровим агрегатом V6 на задній осі, який працював в парі з двома електромоторами на передніх колесах. Жоден з цих прототипів так і не пішов у серійне виробництво, в тому числі, через глобальну економічну кризу, яка сталася в кінці 2008 року.

В кінці минулого року Porsche представила проект під назвою «Porsche Unseen» («Невідомі Porsche»), в рамках якого німці розкривають свої секретні дизайнерські розробки в період з 2005 по 2019 рік.

Самим незвичайним прототипом став електричний мінівен під назвою Porsche Vision Renndienst з нестандартним компонуванням салону на шість чоловік. Водійське крісло і рульова колонка розташовані посередині, а пасажирські сидіння встановлені з боків трохи віддалік. Схожа посадкова схема використовується, наприклад, на суперкарі фірми McLaren – F1 і Speedtail.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело instagram.com