Фото електричного суперседана Audi показали до прем’єри

Прем’єра «зеленого» суперседана Audi e-tron GT з двома електричними моторами відбудеться 9 лютого.

Фотографії нового електричного спорткара Audi e-tron GT потрапили в мережу. На знімках, які були викладені на іспанському сайті Cochespias, машина представлена без камуфляжу. За даними Caradvice, офіційна прем’єра машини відбудеться 9 лютого. Прийняття замовлень на новинку в Європі почнеться цієї весни. Збірка «зеленого» суперседана вже ведеться на заводу Böllinger Höfe в німецькому Неккарзульмі. Одним з конкурентів автомобіля стане Tesla Model S.

Дизайн машина практично повністю повторює однойменний концепт, представлений раніше. Електрокар отримає світлодіодну оптику незвичайної форми і сталеві колісні диски. За своїми розмірами машина буде порівнянна з хетчбеком A7 Sportback.

У самій німецької компанії машину називають «спортивною і найтехнологічнішою». Стверджується, що на фотографіях інтер’єру показана топова версія RS Performance. Машина отримає спортивні крісла, віртуальну панель приладів і великий сенсорний дисплей мультимедійної системи.

Технічні характеристики серійного e-tron GT поки тримаються в секреті. За неофіційними даними, до складу силової установки увійдуть два електродвигуни. Потужність установки перевищить 500 кінських сил. Розгін до «сотні» займе у суперседана менше ніж 3,5 секунди.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело caradvice.com.au