Ford так поспішає, що допрацьовує нові пікапи Ford F-150 прямо на парковці

Компанія Ford настільки прагне прискорити створення Ford F-150 наступного покоління, що тепер встановлює ремені безпеки і виконує перевірки програмного забезпечення на парковках в США.

За даними газети Detroit Free Press, компанія настільки прагнула налагодити серійне виробництво, що почала будувати F-150, в той час як прототипи ще перебували в експлуатації у водіїв-випробувачів. Побудовані вантажівки, як повідомляється, складаються на стоянках за межами складального заводу Флет-Рок, навколо аеропорту Детройт-Метро, а також в таких місцях, як парк розваг Worlds of Fun біля складального заводу Ford’s Claycomo, штат Міссурі.

Рішення зберігати автомобілі в цих місцях, встановлювати ремені безпеки і виконувати перевірки програмного забезпечення, за даними Detroit Free Press, не пов’язане з будь-якою нестачею персоналу через коронавірус. Замість цього, схоже, автовиробник просто хотів якомога швидше запустити продажі моделі.

У більш ранньому звіті говориться, що ремені безпеки і поновлення виконуються не членами профспілок. Фактично, робочі на одному з заводів, поруч з місцем складання F-150, повідомили, що в останні тижні їх робочі години були скорочені.

Глава підрозділу Ford UAW сказав, що профспілка намагається обговорити ситуацію з автовиробником.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело freep.com