Ford представив нову генерацію F-150 Raptor

Американський автовиробник презентував третє покоління драйвового пікапа Ford F-150 Raptor. Нова генерація стала ще спортивнішою та має чудові позашляхові якості.

Зазначається, що при створенні третьої генерації максимальна увага була приділена позашляховим властивостям новинки. Новий Ford F-150 Raptor отримав іншу підвіску, яка в поєднані зі заднім нерозрізним мостом оснащена п’ятьма важелями з тягою Панара. Трак отримав брутальні позашляхові шини BFGoodrich All-Terrain T/A KO2, які постачаються у двох варіантах – на 35 та 37 дюймів.

Під капотом пікапа встановлено потужний 3,5-літровий двигун V6 EcoBoost з двома турбінами. Зараз характеристики агрегата зберігають в таємниці, але очікується не менше 350 кінських сил. Трансмісія повнопривідна з монолісковою муфтою відключення передніх коліс, також в функціоналі – електромеханічне блокування заднього диференціала.

Інженери Ford встановили на третю генерацію F-150 Raptor нову вихлопну систему з трубами діаметром 7,6 см та активними клапанами. Прямопотоковий глушник з регульованими заслінками дозволяє за потребою змінювати звук: тихо, стандарт, спорт або рик “Baja”.

З огляду на високий рівень навантажень, розробники добре попрацювали над посиленням рамної конструкції. Модернізована електроніка дозволяє водію обирати режим роботи мотора в залежності від умов експлуатації та типу дорожнього покриття. Ціни на новий Ford F-150 Raptor поки тримають у таємниці.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело techtimes.com