Ford представив кемпер Transit Custom Nugget

Компанія Ford представила нову модифікацію мікроавтобуса Transit Custom – будинок на колесах Nugget.

Кемпер створений спільно з німецькою компанією Westfalia, яка спеціалізується на подібній техніці Автомобіль отримав салон, що трансформується, в якому передні крісла можна повернути проти ходу, а диван в салоні оснащений підігрівом. Трансформовані посадкові місця здатні перетворюватися на два двоспальні ліжка.

Обладнання моделі включає кухню з вбудованим холодильником, плитою і мийкою, передбачені душ, місця для зберігання складних стільців і столу, інтегровані тенти для відпочинку на свіжому повітрі. Підйомний дах оснащений сонячною батареєю, а 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран дозволяє перевіряти та контролювати нагрівання та рівень води, рівень заряду батареї та керувати салонним освітленням. Спеціальна програма для смартфона дозволяє контролювати ряд функцій віддалено.

Першим на ринок вийде Transit Custom Nugget зі 170-сильним дизельним двигуном Ford EcoBlue з 8-ступінчастою автоматичною трансмісією, а пізніше з’явиться 232-сильна гібридна версія на базі 2,5-літрового бензинового двигуна з тяговим акумулятором на 11,8 кВт•год. Запропонують версії як із переднім, так і з повним приводом.

Прийом замовлень на Ford Transit Custom Nugget в Європі вже відкрито, але постачання автомобілів клієнтам розпочнеться лише навесні 2024 року. Нагадаємо, нове покоління комерційної моделі Ford Transit Custom, яке вперше отримало електричну версію, було представлене восени 2022 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!