Fiat випустив автомобілі з дизайном і технологіями Google

Google-версію Fiat 500 можна буде купити або взяти напрокат в Європі.

Компанія Fiat у співпраці з Google представила спеціальні версії автомобілів лінійки Fiat 500, куди увійшли моделі Fiat 500, 500L і 500X – всі з елементами дизайну Google. Новинки відрізняються значками Hey Google на колісних арках, а також нашивками і ярликами на сидіннях. Як повідомляється, вперше італійський автовиробник використовує емблему іншої компанії в своїх автомобілях.

Всі вищеназвані автомобілі обладнані сенсорними екранами з підтримкою голосового помічника Google Assistant. Завдяки інтеграції з Mopar Connect власники машин можуть підключатися до них віддалено, запитувати і отримувати інформацію про автомобілі, взаємодіяти з ним через смартфон або за допомогою розумного дисплея Google Nest Hub, відстежувати місце розташування і минулі поїздки.

У компанії відзначають, що досить сказати «Hey Google», щоб дізнатися, де припаркована машина, скільки палива залишилося, де знаходиться найближча станція технічного обслуговування і так далі. І все це можна робити в будь-якому місці, навіть вдома, лежачи на дивані. На додаток до цього власники спеціальних версій Fiat 500 мають можливість віддалено закривати та відкривати двері, включати аварійку, а також отримувати повідомлення, коли автомобіль залишає заздалегідь зазначену зону.

Нові моделі Fiat 500 будуть продаватися в Європі, точніше в десяти європейських країнах: Великобританії, Франції, Іспанії, Німеччини, Італії, Австрії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландах і Польщі. За наявними даними, у Великобританії вартість одного такого автомобіля стартує з 16 тисяч фунтів стерлінгів (близько 22 тис. доларів).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...