Fiat Coupe перетворили в суперкар Lamborghini Reventon

Мешканець Болгарії побудував репліку суперкупе Lamborghini Reventon, випущеного тиражем всього у 20 екземплярів. Як зазначає автопортал Motor1, за основу майстер взяв іншу італійську модель – Fiat Coupe. За свій виріб умілець просить 12 145 доларів.

Від Fiat Coupe болгарин взяв передню оптику, що виглядає досить дивно. Задні ліхтарі, судячи з вигляду, були запозичені від вантажівки або напівпричепа. Зовнішні панелі на репліці оригінальні. Умілець навіть зміг відтворити підйомні двері. Виглядають вони примітивно, але все ж таки підіймаються за потреби.

З оригінальним кузовом по-своєму гармонують колеса скромного діаметра. Дизайну гостро не вистачає повітрозабірників, обов’язкових для суперкара. Незграбні обриси додають “суперкару” брутальності. Зараз автомайстер шукає на своє творіння покупця.

Під капотом встановлено рядну “четвірку”. На донорський Fiat ставили мотори 1.8 та 2.0 потужністю від 131 до 190 кінських сил. Варто зазначити, що майстер переніс мотор в центр – між сидіннями та задньою віссю. Агрегується двигун з механічною коробкою передач.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com