Ferrari запозичить у Tesla ідею з ракетними прискорювачами для авто

Італійський виробник суперкарів Ferrari запатентував рухову систему із так званими газовими прискорювачами, повідомляє видання TheDrive. Ця технологія багато в чому нагадує ракетні прискорювачі, якими Ілон Маск хоче оснастити Tesla Roadster наступного покоління.

Як стало зрозуміло з патентної документації Ferrari, під дном автомобіля можуть встановлюватися дві напрямні з п’ятьма соплами, з яких виходить струмінь стисненого повітря під дуже великим тиском, який становитиме від 700 до 900 бар. При цьому сопла працюють по черзі, збільшуючи таким чином тривалість роботи.

Практична користь від цих «газових прискорювачів» полягає не лише у підвищенні динаміки автомобіля. За рахунок пропуску великої кількості повітря між автомобілем та дорогою серйозно збільшується притискна сила.

За даними патенту, важити така установка буде близько 40-45 кг, проте вона відчутно складніша, ніж система Ілона Маска. Нагадаємо, компанія Tesla пообіцяла оснастити гіперкари Roadster другого покоління мініатюрними реактивними двигунами, що працюють на охолодженому та сильно стисненому повітрі, яке зберігатиметься у спеціальному композитному баку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!