Фантастичний суперкар Hyperion XP-1 приголомшив Лас-Вегас

Літом 2020 року американський автовиробник Hyperion презентував потужний гіперкар XP-1, що їздить завдяки інноваційному водневому двигуну. Нещодавно їх фантастичний концепт виїхав підкорювати вулиці Лас-Вегаса. Такого “місто гріхів” ще ніколи не бачило!

Hyperion XP-1 – це фантастичний гіперкар на водневих паливних елементах, який має автономний запас ходу на 1600 км з повним баком. Загальна потужність автівки складає 1500 кінських сил. Розгон до першої сотні займає всього 2,2 секунди. При цьому максимальна швидкість авто сягає 355 км/год.

Як запевняють розробники, на борту Hyperion XP-1 немає акумуляторних батарей для зберігання енергії, як це реалізовано у “водневих” моделей Toyota Mirai та Hyundai Nexo. Це дозволили істотно зменшити вагу гіперкара.

Через те, що виставка CES 2021 проходила в онлайн форматі, компанія Hyperion вирішила продемонструвати XP-1 “наживо” на вулицях Лас-Вегаса. Фантастичний гіперкар проїхався не тільки по місту, але й по пустелі, де показав на практиці свої дивовижні ходові якості.

Hyperion планує випустити гіперкар XP-1 в продаж вже наступного року. При цьому більша частина запланованого виробництва намічена на 2023 рік. Всього планується випустити 300 гіперкарів Hyperion XP-1. Ціни на автівку поки невідомі. Навряд гіперкар буде офіційно продаватися в Україні, але його можна буде замовити в США.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело slashgear.com