Фахівці пояснили, чому небезпечно економити на шиномонтажі

Фахівець мережі сервісних центрів дав пояснення сайту mmr.net.ua щодо того, що впливає на вартість послуг шиномонтажу та чи можлива зміна цін у 2024 році.

Експерт зазначив, що ціни на шиномонтаж дуже сильно залежать від розміру дисків, типу гуми та класу автомобіля (включаючи легкові авто, кросовери чи мінівени). Крім того, вартість послуги може відрізнятися від регіону до регіону та залежати від тарифів.

“Загалом, ціни на шиномонтаж у новому сезоні не суттєво відрізнятимуться від минулого сезону”, – заявив експерт.

Важливо пам’ятати, що якісний шиномонтаж, виконаний із використанням професійного обладнання, є запорукою безпеки пасажирів в автомобілі, а також впливає на термін служби гуми. Останній фактор зараз дуже важливий, якщо враховувати високу вартість покришок нині.

Необхідно мати на увазі, що рівень якості шиномонтажних робіт в автосервісі, де впроваджено передові технології та використовується сучасне обладнання, такі як динамометричні ключі, пневматичні підйомники та високоточне балансувальне обладнання значно вище, ніж у звичайних гаражах.

Заощаджувати на якісному шиномонтажі недоцільно, враховуючи його критичне значення для забезпечення безпеки та збільшення терміну служби гуми.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!