Фахівці назвали 8 опцій, які мають бути у кожній сучасній машині

Нещодавно електричні склопідйомники задніх дверей вважалися символом розкоші для бюджетного автомобіля. Однак тепер технології просунулися далеко вперед, і те, що здавалося недосяжною мрією, стало частиною повсякденного життя. Директор дилерського центру розповів в інтерв’ю порталу ampercar.com, які опції обов’язково мають бути у кожній сучасній машині.

Система динамічної стабілізації ESP тепер встановлюється у базові комплектації навіть недорогих моделей. Причому якщо автомобіль оснащений цією системою, це автоматично передбачає наявність антиблокувальної системи гальм ABS. Фронтальні та бічні подушки безпеки також стали обов’язковим атрибутом будь-якого сучасного авто.

Необхідність впевненого маневрування заднім ходом на тісних міських парковках – один із тих викликів, з яким стикаються усі водії. Для деяких автомобілістів це справжній кошмар. Але якщо в автомобілі є парктроніки і камера заднього виду, цей процес значно спрощується.

Система доступу до салону без ключа не тільки полегшує доступ до автомобіля. Замість того, щоб шукати ключ або колупатися в замку, досить просто торкнутися ручки дверей, щоб відкрити авто. Зазвичай ця система також інтегрована з сигналізацією, так що при відкритті дверей автоматично знімається машина з сигналізації.

У холодну пору року електрообігріви сидінь, керма та лобового скла стають незамінними опціями. Вони не тільки роблять поїздки приємними для водія та пасажирів, але й позначаються на безпеці, якщо йдеться про покращення огляду при замерзлому вітровому склі.

Поки програми з картами на смартфонах активно завойовують серця користувачів, автомобільні навігаційні системи не втрачають своєї значущості. По-перше, це зручність використання – адже монітор завжди розташований так, щоб його було зручно бачити навіть під час динамічної їзди. Та й розміри у дисплеїв мультимедійних систем авто значно більші, ніж у смартфонів.

І, нарешті, дуже потрібна опція – USB-порт, який стає все більш важливим в автомобілях, так як всім потрібно заряджати гаджети.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!