Фахівці назвали 3 причини, чому навесні на машині краще їздити із закритими вікнами

З кожним весняним днем ​​тепло стає все наполегливішим, і це змушує багатьох водіїв задуматися про те, щоб опустити вікна і насолодитися свіжим повітрям. Але не поспішайте! Портал ampercar.com роз’яснив, чому опущені вікна можуть призвести до неприємних ситуацій та створити дискомфорт.

Зазвичай, коли тепло на вулиці, водії звертаються до найпростішого рішення: відчиняють вікна в машині. Однак слід пам’ятати, що повітря на дорогах великих міст далеко не завжди таке свіже і чисте, як хотілося б.

Хоча салонний фільтр не є панацеєю від усіх забруднень у повітрі, він все ж таки робить свою справу – покращує мікроклімат у салоні. Щоб переконатися в цьому, достатньо відкрити вікна, застрягши в пробці, особливо поряд із глушником старої фури.

Погляньте на використаний салонний фільтр, і одразу зрозумієте, скільки бруду ми вдихаємо, коли катаємось з відчиненими вікнами. А що якщо провести пальцем по передній панелі після п’яти хвилин у місті, особливо у квітні, коли зелені ще не багато? Краще уникнути контакту з вуличним пилом та піском.

Крім того, навесні починають цвісти багато дерев та рослин, що є причиною алергічних реакцій у людей. Тому, якщо водій або пасажири страждають на алергію, краще навіть не намагатися відкривати вікна в салоні.

Іноді водії, відкривши вікна, включають кондиціонер. У такому разі все прохолодне і очищене повітря йтиме назовні, а повітря з вулиці, навпаки, проникатиме в салон, що зведе нанівець усі зусилля системи вентиляції автомобіля. Крім того, кондиціонер у даному випадку працюватиме на знос, постійно намагаючись підтримувати задану температуру, що негативно позначиться на стані кліматичної системи транспортного засобу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!