Фахівці назвали 11 предметів, які обов’язково мають бути в машині взимку

У зимовий період автомобілісту не обійтися без низки необхідних речей. Портал mmr.net.ua перерахував, які предмети необхідно мати водію в машині взимку.

Щітка та скребок для снігу. Ці аксесуари незамінні, особливо якщо у вас немає гаража або накритого місця для паркування.

Незамерзайка для скла – взимку витрата омивайки значно збільшується через погодні умови та обробку доріг. Корисно мати невеликий запас.

Пускові дроти з великим перетином для прикурювання – здається, що проблеми з розрядженим акумулятором трапляються з сусідами, а не з вами. Однак не рідко буває так, що саме сусід може допомогти, коли ваш автомобіль не заводиться взимку.

Запасне колесо та інструмент для його заміни – це важливо для власника автомобіля у будь-яку пору року. Переконайтеся, що “запаска”, балонний ключ, насос-компресор та домкрат у справному стані перед настанням морозів.

Буксирувальний трос і лопата – корисні речі, які можуть стати в нагоді в зимових умовах, навіть при міському використанні автомобіля. Згадайте, скільки разів вам доводилося витягувати машину зі снігу у неочищених дворах.

Крім основного списку додавання необов’язкових, але корисних предметів також має сенс: потужний ліхтарик, аерозоль для розморожування замків, пристрій для пуску ДВЗ, а також теплі міцні рукавиці.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!