Фахівці назвали 10 кросоверів з пробігом, які майже неможливо продати

Автомобільні експерти назвали 10 кросоверів, які складно продати на вторинному ринку. Часто для їхнього продажу доводиться знижувати ціну на 20-40%.

Range Rover Sport (1 покоління). Відомий різними проблемами, включаючи негаразди з електронікою та пневматикою, що робить його відповідним в основному для ентузіастів бренду.

Mitsubishi Outlander (особливо моделі PHEV). Відомий проблемами з варіатором, що робить його небажаним з міркувань надійності.

Infiniti QX 60. Має проблеми з надійністю, особливо з варіатором, що ускладнює його продаж, незважаючи на потенційну 7-місцеву модифікацію.

Ford Kuga 2.5 (1 покоління). Відрізняється високою витратою палива та складністю продажу.

Volkswagen Touareg (особливо бензинові моделі з Америки). Бензинові моделі, особливо американські, стикаються з труднощами через перевагу дизельних моделей та потенційних проблем з надійністю.

Honda Crosstour. Вважається невдалою моделлю Honda, що робить її небажаною навіть на ринку старих автомобілів.

KIA Sportage (3 покоління, 2010-2016). Відомий проблемами мотора з високою ймовірністю виникнення задирів, що призводять до дорогого ремонту.

Mercedes – Benz GL (1-го покоління). Має проблеми з надійністю та високими витратами на технічне обслуговування, особливо для недизельних моделей.

Hyundai ix 35 2.0. Він має ті ж проблеми з двигуном, що і KIA Sportage, а також відомий ненадійним лакофарбовим покриттям.

Porsche Cayenne (2-ге покоління, з двигуном 4,8). Дорогий в обслуговуванні — витрати на ремонт двигуна досягають тисяч доларів, що ускладнює його продаж, незважаючи на престижність.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!