Фахівці назвали 7 речей, які категорично не можна робити з машиною в мороз

Взимку водіям доводиться вставати раніше, змінювати свої звички догляду за машиною, а також стиль водіння. Портал mmr.net.ua розповів, що автомобілістам категорично не можна робити з машиною під час морозу.

Використовувати чайник для “розморожування” замерзлих дверей автомобіля – не найрозумніша ідея. Це може призвести до пошкодження фарби та необхідності заміни ущільнювачів. Навіть якщо ви не шкодуєте грошей на ремонт, є ще одна проблема. Гаряча вода не тільки розтопить лід, а й потрапить на ущільнювачі та замок дверей. В результаті вранці вам доведеться розморожувати не лише дверки, а й замки.

Спрей WD-40 корисний, але не слід покладатися на нього як на універсальний засіб. Важливо використовувати його разом із звичайним мастилом. WD-40, видаляючи вологу з поверхонь, також видаляє змазку, що може призвести до прискореного зношування деталей.

Очищати вітрове скло від снігу лише за допомогою двірників може бути небезпечним. Після снігопаду деякі водії не очищають лобове та бічні стекла, що становить ризик аварії.

Якщо машина не завелася з першого разу, не варто продовжувати крутити стартер тривалий час. Цілком ймовірно, що з другої спроби ДВЗ схопиться, а з третьої запуститься, як завжди.

Прогрівати двигун на стоянці до робочої температури також не варто. Достатньо 3-5 хвилин, після цього можна акуратно починати рух, пам’ятаючи про необхідність прогріти амортизатори, підсилювач керма та оливу в коробці передач.

Не залишайте машину з пустим баком палива. Порожній простір у баку може призвести до конденсації вологи, яка перетворюється на лід, коли машина остигає, що може утруднити роботу бензонасосу.

Уникайте миття автомобіля у сильний мороз. Фактично, миття машини в морозний час також негативно впливає на її лакофарбове покриття, як і використання окропу вранці. Однак це не означає, що вам взагалі не потрібно мити авто, але краще робити це під час відлиги.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!