Фахівець назвав чотири випадки, коли необхідно терміново змінювати салонний фільтр

Останнім часом автовиробники намагаються впроваджувати інноваційні салонні фільтри, які рятують салон від пилу, піску, запахів та навіть вірусів. Власник мережного автосервісу в інтерв’ю порталу ampercar.com назвав чотири ознаки того, що фільтр потрібно терміново міняти.

Головний індикатор того, що елемент, що фільтрує, не справляється зі своїм призначенням – неприємний аромат. Якщо затягнути із заміною, то фільтр стане місцем для розмноження бактерій та грибків, що може спричинити не лише неприємний запах, а й деякі захворювання у водія та пасажирів.

Часом, коли натискаєш на кнопку вентиляції, в салон влітає не тільки свіже повітря, а й бруд з пилом. Це говорить про те, що елемент, що фільтрує, повністю забитий. У такому разі система вентиляції починає барахлити, а потік повітря стає млявим.

Якщо вентилятор пічки раптом почав видавати шуми, це теж натяк на те, що із салонним фільтром щось не так.

Проблеми з кондиціонером і вентиляцією, викликані забитим фільтром, можуть призвести до того, що скло почне запотівати. Це ще одна ознака того, що фільтруючий елемент, проситься на заміну.

Згідно з інструкцією, заміна салонного фільтра має здійснюватися кожні 15 000-20 000 кілометрів. Але якщо авто експлуатується у місті, краще робити цю процедуру частіше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!