Електричний пікап Hummer EV виглядає як справжній “звір”

Американський автовиробник General Motors відроджує легендарний Hummer. Нове відео з участю електричного пікапа GMC Hummer EV вже б’є усі рекорди. Справжнього “звіра” зафільмували під час його руху по вулицях загального користування.

На відео можна побачити величезний трак, який проїжджає по міських вулицях і бездоріжжю мальовничими дорогами. Кадри дають повне уявлення про те, як новинка буде виглядати в русі. Електричний пікап має не тільки великий розмір, але й дуже брутальний дизайн. Це навіть більше схоже на те, що шанувальники марки мріють побачити, а не на справжній серійний автомобіль, який можна буде придбати.

Що стосується позашляхових доріг, то “електричка” виглядає просто величезною та володіє всіма необхідними якостями для подолання сурового бездоріжжя. Нагадаємо, що в сукупності версія Edition 1 має три електричних мотори загальною потужністю тисяча кінських сил!

Цей “звір” здатен розганятися до 96 км/год усього за 3 секунди. Найсучасніша акумуляторна батарея GM Ultium забезпечує дальність ходу на 560 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com