Електричний пікап Fisker Alaska зацікавив деякими опціями на нових фото

Ідея зробити пікапи максимально функціональними після переходу на електротягу не дає спокою багатьом виробникам машин такого класу, але конкуренцію досвідченим компаніям у цій сфері можуть скласти новачки. Каліфорнійська Fisker, наприклад, спробує залучити любителів активного відпочинку до свого пікапа Alaska найбільшим підсклянником у світі. Виробник нещодавно опублікував фото інтер’єру новинки.

Нагадаємо, що безпосередньо середньорозмірний пікап Fisker Alaska на загальній платформі з кросовером Ocean випускатиметься в США з 2025 року, хоча ім’я підрядника, якому це завдання буде доручено, досі не розкривається. Формально, випускати кросовер Fisker PEAR буде американське підприємство Foxconn, яке дісталося йому від виробника пікапів Lordstown Motors, але сама Fisker такої відповідності у випадку з випуском Alaska поки не встановлює.

За загальної габаритної довжини 5,3 метра пікап Fisker Alaska зможе претендувати на звання середньорозмірного в американській класифікації або навіть компактного, хоча можливості перевезення вантажів творці машини спробували зберегти на високому рівні. Для цього передбачена можливість складання перегородки між салоном та вантажним відсіком, що звільнятиме для вантажу до 2,29 метра завдовжки. У основі вантажний відсік здатний вмістити лише 1,37 метра. Відкинувши задній борт, можна розмістити на отриманій горизонтальній поверхні довгоміри до 2,8 метра, але важливо враховувати, що перегородка з салоном складатиметься не по всій ширині, тому на якісь компроміси все одно доведеться йти.

Характеристики пікапа були уточнені цього тижня ще раз. Залежно від ємності тягової батареї (75 або 113 кВт/год), машина зможе проїжджати без підзарядки від 370 до 545 км, а тип приводу визначатиметься кількістю електродвигунів. Одномоторний потужністю 279 к.с. наділить пікап лише переднім приводом, а двомоторна силова установка потужністю 475 к.с. забезпечить повний привід. Базовий варіант розганятиметься до 96 км/год за 7,2 с, найбільш динамічна комплектація робитиме це за 3,9 с.

Центральна консоль між передніми сидіннями вийшла досить широкою, щоб вмістити тримач для великої пляшки з рідиною, і це дозволяє Fisker претендувати на звання постачальника електромобіля із найбільшим підсклянником. У районі ящика рукавички у бік переднього пасажира висувається масивний столик, який забезпечений тримачемм для окремого планшета — на той випадок, якщо вбудований на центральній консолі потрібен водієві для перегляду інформації, що стосується управління машиною.

Нарешті, над сидіннями заднього ряду на даху передбачено утримувач для капелюха, що для поціновувачів стилю «кантрі» в одязі буде дуже доречним. Спинки передніх сидінь ззаду оснащені масивними гратами та системою кріплення вантажів – вони стануть у нагоді при їх перевезенні при складеній перегородці з вантажним відсіком. Пасажирам переднього ряду буде запропоновано відсік для зберігання дрібних речей, а під капотом пікапа розташується багажний бокс із теплоізоляцією, в якому, наприклад, можна буде перевозити продукти, не побоюючись за їх збереження при перепадах зовнішніх температур.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co