Електричні пікапи Tesla Cybertruck, що випускаються зараз, готові до переходу на бездротову зарядку

Компанія Tesla давно намагається автоматизувати не тільки сам процес керування електромобілями, а й їх зарядки, тому вона спочатку розробила схожий на змію автоматичний маніпулятор, що підключає кабель зарядної станції до порту електромобіля, а потім і натякнула на розробку бездротової технології зарядки. Пікапи Tesla Cybertruck спочатку готові до її впровадження.

Принаймні до такого висновку приходять учасники форуму власників Cybertruck, які вивчили посібник з обслуговування цих пікапів Tesla. У документації, як пояснює Electrek, є згадка про наявність на корпусі тягової батареї двох чотирьохконтактних роз’ємів, які використовуються як для живлення компресора кліматичної установки, так і для підключення контуру бездротової зарядки.

Очевидно, самого контуру на пікапах Cybertruck, що випускаються зараз, немає, але його компанія може при необхідності встановити пізніше, коли відповідна інфраструктура отримає розвиток. Нещодавні експерименти американських вчених показали, що бездротова зарядка може передавати досить високу потужність, і для Cybertruck зокрема використання такої технології може бути сусідом хіба що з проблемою збільшеного зазору між днищем пікапа і приймальним контуром системи бездротової зарядки. Використання таких методів заряджання для Tesla важливе у контексті прагнення компанії звільнити водіїв від виконання звичних функцій. Машини пересуватимуться самостійно, але заряджати їх теж було б зручно без залучення людини, що підключає зарядний кабель до порту електромобіля.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co