Електричні Mercedes-Benz eSprinter будуть вироблятися відразу на трьох заводах

Крім пасажирського варіанту і вантажного фургона, буде випущена бортова вантажівка, а також рефрижератор і автомобіль швидкої допомоги

Електрична версія мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter нинішнього покоління випускається тільки на заводі в німецькому місті Дюссельдорф, однак наступний eSprinter вперше буде вироблятися в США.

Якщо говорити точніше, то фургон Mercedes-Benz eSprinter наступного покоління буде вироблятися в німецьких містах Дюссельдорфі та Людвигсфельді, а також в Норт-Чарлстоні в штаті Південна Кароліна, США. У кожен з трьох складальних майданчиків для нового електрофургона Mercedes-Benz планувати інвестувати по 50 мільйонів євро.

Новий Mercedes-Benz eSprinter буде побудований на електричній платформі Electric Versatility Platform, в розробку якої компанія вклала 350 млн євро. Очікується, що крім пасажирського варіанту і вантажного фургона, буде випущена бортова вантажівка, рефрижератор і автомобіль швидкої допомоги. Покупцям будуть доступні версії з акумуляторними батареями трьох різних ємностей. Поточна версія eSprinter пропонує на вибір батареї ємністю 41 або 55 кВт•год, а також 114-сильний електромотор.

Відомо, що виробництво eSprinter нового покоління на всіх трьох заводах стартує в другій половині 2023 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело media.daimler.com

Коментарі
Завантаження...