Електромобіль знову став найпопулярнішим новим авто в Україні

Першу позицію у рейтингу нових авто продовжує утримувати електричний кросовер Volkswagen ID.4, яких в листопаді українцями було придбано 297 одиниць. Про це свідчать дані Інституту досліджень авторинку.

Друге місце, як і минулого місяця, займає Toyota RAV-4 (273 шт.). На третій сходинці Renault Duster (254 шт.). Четверте місце у Nissan Qashqai (209 шт.), п’яте посів Toyota Land Cruiser Prado (149 шт.).

За словами експертів, більшість нових електрокарів потрапляють до України з Китаю. Значна частина моделей — це моделі, виготовлені для місцевого ринку, та імпортовані до України приватними фірмами.

Що стосується популярного в Україні німецького Volkswagen ID.4, то це китайська версія електрокросовера, котру виготовляють у Фошані (завод FAW-Volkswagen) під назвою ID.4 Crozz та Аньтіні (завод SAIC Volkswagen, під назвою ID.4 X). Тобто, першість на українському ринку наразі займає китайський електромобіль, який постачають незалежні дилери.

Нагадаємо, в листопаді поточного року українці придбали 5,8 тисячі нових легковиків. Це дещо менше (на незначні 0,7%), ніж у жовтні 2023 року, і на 84% більше, ніж у листопаді 2022-го.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!