Електромобіль Mercedes-Benz EQE350 несподівано спалахнув під час руху

Електричний седан Mercedes-Benz EQE350 несподівано для власника мимоволі спалахнув під час руху. Про це пише видання Xiaoxiang Morning News, яке опублікувало подробиці про інцидент.

Машина, куплена за 65 000 доларів, на момент загоряння проїхала 33 000 км. Під час руху водій помітив дим, що підіймався від заднього колеса. Коли він зупинився, вже було видно відкрите полум’я. На щастя, пожежа була успішно ліквідована.

Згодом фахівці оглянули автомобіль та опублікували висновок. У звіті йдеться, що водій одночасно натискав педалі акселератора та гальма протягом 18 хвилин, що призвело до нагрівання гальмівних колодок та займання. Пожежа була викликана неправильними діями водія і що гальмівна система автомобіля працювала нормально, як і передбачалося, тому виробник не повинен відшкодовувати збитки за аварію.

Mercedes-Benz EQE (V295) — електромобіль з кузовом седан, що виготовляється компанією Mercedes-Benz з 2022 року. Версія EQE 350 має один електродвигун потужністю 292 к.с. та 565 Н·м. Батарея ємністю 89,0 кВт·год забезпечує запас ходу до 639 км (WLTP). В Україні Mercedes-Benz EQE350 доступний за ціною від 2 773 852 грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!