Електрокросовер Dacia Spring пройшов «Лосиний тест»

Компактний кросовер Dacia Spring виконав «Лосиний тест» на швидкості 77 кілометрів на годину.

Іспанське видання km77.com протестувало новий електричний кросовер Spring румунської марки Dacia, яка входить в концерн Renault. Машині, зокрема, влаштували «Лосиний тест» – випробування, коли імітується об’їзд «лося, що раптово вийшов на дорогу» з подальшим поверненням у свою смугу. Вважається, що чим вища швидкість виконання маневру, тим краще управляється машина.

Dacia Spring зуміла виконати маневр на швидкості 77 кілометрів на годину, що вважається дуже хорошим результатом. Зокрема, румунський електромобіль виявився швидшим, ніж електрокари Honda e та Seat Mii (іспанська версія Volkswagen e-Up!).

Випробувачі відзначили жахливі крени Dacia Spring в поворотах, але визнали, що машина при цьому не відриває жодного колеса від дороги та залишається слухняною. Ми можемо припустити, що секрет успіху в тому, що як електромобіль Spring володіє низьким центром ваги, а через те, що батарея в ньому все ж скромна і вистачає її тільки на 250 кілометрів, загальна маса машини за мірками електрокарів вийшла дуже невеликою.

У сучасну епоху хорошим результатом вважається, коли автомобіль проходить Лосиний тест на швидкості понад 70 кілометрів на годину. Лічені спорткари перевищують позначку в 80 кілометрів на годину. При цьому багато машин відривають одне або навіть два колеса, а деякі навіть перевертаються.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com